Blue Ice
História oleja z tresčej pečene

Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit

Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit
Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 ml + sešit
Výrobce: Mollers
Model: Fruit
Dostupnost: Na skladě
Cena: 239 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání
Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 13

AKCE! K rybímu oleji nyní Möller 's školní sešit A5 zdarma.

Mollers Omega 3 Ovocná příchuť 250 neboli Möller's tran je rybí tuk s přírodní ovocnou příchutí (extrakt z ovoce) v tradiční skleněné zelené lahvičce vyroben přímo v Norsku. Díky příjemné ovocné chuti si na tento rybí olej rychle zvyknete a oblíbíte si jeho pravidelnou konzumaci. Möller's rybí tuk je vyroben z tresčích jater té nejvyšší kvality s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin.

Pravý norský rybí tuk se 160 letou tradicí

Již od roku 1854 je norský rybí tuk Möller's nejvýznamnějším a nejpopulárnějším tukem z tresčích jater v regionu severských zemí. Möller 's tuk z tresčích jater je získaný z volně žijících norských arktických tresek lovených v oblastech Lofoten a Vesterålen na severu Norska. Pro zachování nejvyšší kvality i po expedici se rybí tuk Möller's plní do tradičních skleněných lahví.

Unikátní kombinace živin

Möller's tuk z tresčích jater je unikátní kombinací přírodních omega-3 esenciálních mastných kyselin z ryb a vitamínů D, A a E. Tyto živiny, které jsou důležité pro optimální vývoj a udržení zdraví člověka. Díky jejich přínosu pro zdraví, norské zdravotní úřady doporučují denní příjem rybího tuku pro každého a pro děti již od 4. týdne života.

Omega-3 pomáhá udržet si zdraví

Möller's rybí tuk je bohatým přírodním zdrojem omega-3 esenciálních mastných kyselin. Díky němu získáte v přirozené nekoncentrované snadno vstřebatelné formě triglyceridů 1,2 g omega-3 v denní doporučené dávce, což je více než nabízí většina omega 3 produktů na trhu. Omega 3 esenciální mastné kyseliny mají vědecky potvrzený pozitivní vliv na srdce, krevní oběh a mozek.

DHA pro optimální vývoj

Möller's tuk z tresčích jater je přirozeně bohatý na důležitou omega-3 mastnou kyselinu DHA. Je prokázáno, že DHA je důležitá pro optimální vývoj a funkci mozku, zraku a nervového systému.

Vitamin D, A a E

Játra arktických tresek mají obzvláště vysokou koncentraci vitamínu D. Vitamín D stimuluje vstřebávání vápníku v těle, což napomáhá stavbě silných kostí. Vitamín A hraje klíčovou roli v procesu vidění a je zodpovědný za správnou funkci imunitního systému. Vitamin E působí jako antioxidant.

Nutriční hodnoty v 5 ml (% Doporučená denní dávka DDD)

Omega-3 1.2 g
- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 0.4 g
- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 0.6 g
Vitamin E 10 mg (83% DDD)
Vitamin A 250 μg (31,25% DDD)
Vitamín D 10 μg (200% DDD)

Dávkování

Doporučená denní dávka pro dospělé a děti od tří let je 5 ml. Použití oleje z tresčích jater při dodržení doporučení výrobce je bezpečné během těhotenství a kojení. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Současné užívání rybího oleje a preparátů obsahujících vitaminy A a D u těhotných žen a dětí musí být konzultováno s lékařem. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy.

Skladování

Neotevřenou lahev uchovávejte v suchu při teplotě 5-25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v temnu v chladničce při teplotě 2-8°C a spotřebujte do tří měsíců od otevření lahve. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

3-omega.cz © 2019