Blue Ice
História oleja z tresčej pečene

Blue Ice tradiční 100% RAW rybí olej fermentovaný z tresčích jater - skořice

Blue Ice tradiční 100% RAW rybí olej fermentovaný z tresčích jater - skořice
Blue Ice tradiční 100% RAW rybí olej fermentovaný z tresčích jater - skořice
Výrobce: Green Pasture Products
Model: FCLO skořice
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 1 220 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Tento produkt se již nevyrábí. Prohlédněte si nabídku aktuálních produktů Green Pasture.

Blue Ice je rybí olej z tresčích jater vyráběn v malých množstvích s výjimečnou péčí. Blue Ice je vysoce kvalitní rybí olej získaný tradičním přírodním postupem výhradně z divoce žijících treskovitých ryb (Pacifická treska-Gadus macrocephalus-Pacific cod, Aljašská treska-Gadus chalcogrammus-Alaska pollock) lovených v Beringově moři v oblasti Aluety.

Rybí olej Blue Ice je vyroben tradičním způsobem bez jakékoliv formy rafinace nebo tepelné úpravy a neobsahuje žádná aditiva.

Rybí olej se od surových jater odděluje fermentací, což je přírodní enzymaticko mikrobiální proces, používaný po stovky let rybáři v severských zemích. Díky tomuto procesu si rybí olej zachovává živiny obsažené v surových tresčích játrech.

Rybí olej Blue Ice obsahuje přírodní omega 3, 6, 7 a 9 mastné kyseliny jakož i původní vitaminy A a D a další důležité v tuku rozpustné živiny a jejich metabolity, které vznikají během fermentace.

Jelikož se jedná o přírodní produkt, obsah živin, vitamínů a enzymů se u každé šarže rybího oleje liší. Obsah živin závisí především na sezóně, v níž byly ryby loveny a na jejich potravě v daném období.

Blue Ice rybí olej z tresčích jater:
- celosvětově jediný nerafinovaný rybí olej z tresčích jater, který neobsahuje žádné přísady - 100% fermentovaný rybí olej z tresčích jater,
- celosvětově jediný nerafinovaný rybí olej z tresčích jater, který si zachovává trvanlivost i bez přidání antioxidantů,
- jeden z mála rybích olejů, který obsahuje původní vitamíny obsažené v surových tresčích játrech - vitamíny nejsou přidány,
- obsahuje přírodní omega 3,6,7,9 mastné kyseliny, vitaminy A a D a další v tuku rozpustné živiny,
- vyrobený fermentací, tedy tradičním postupem, který rybáři severských zemí používali po staletí pro získání rybího oleje z tresčích jater určeného ke konzumaci před zahájením velkovýroby,
- obsahuje probiotické laktobakterie, které ho dělají snadněji stravitelným,
- získaný z tresčích jater volně žijících ryb lovených v Beringově moři, balený výrobcem do skleněné lahve.

Charakteristika

Doplněk stravy s obsahem omega 3 mastných kyselin a vitamínů A a D a dalších živin. Množství: 237 ml, 118 denních dávek. Doporučuje se k doplnění stravy o nenasycené mastné kyseliny omega 3 a vitamíny A a D a další živiny.

Složení

Raw fermentovaný olej z tresčích jater, skořicový olej.

Informace o alergenech

Obsahuje ryby, může obsahovat další mořské alergeny např. korýše.

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka pro dospělé a děti od tří let je 2 ml. Olej nepodávejte z přiložené stříkačky přímo do úst aby nedošlo k náhodnému vdechnutí oleje.

Skladování

Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte na tmavém chladném místě (v chladničce). Po otevření spotřebujte obsah balení do tří měsíců. Doplněk stravy uskladňujte mimo dosah malých dětí.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Užívání během těhotenství nebo kojení, nebo při současném užívání s léky na předpis konzultujte s lékařem. Výživový doplněk neslouží jako náhrada pestré stravy. Hustý obsah nebo zákal, který může vzniknout v chladu, nemá vliv na kvalitu výrobku.

Blue Ice Green Pasture fermentovaný olej z tresčích jater - skořice

3-omega.cz © 2022